0723385253
 

האתר מבית כאן החופשה - החברה המובילה בישראל בתחום התיירות לירח דבש

לפרטים והזמנות חייגו: 072-338-5253

*
*
*
*

המלצות לירח דבש באירופה

המלצות לירח דבש באירופה

אתם מתכננים לנוח מהאירוע שעמלתם עליו כל כך הרבה זמן. המזרח רחוק והטיסה מייגעת ולכן אתם מחליטים לא להשתגע ולטוס לאחת ממדינות אירופה, שתשמח לארח אתכם בכל ימות השנה. אז איך בונים ירח דבש באירופה מבלי להתאכזב.

בין התרבות והנוף
באירופה כמו באירופה הטיול כולל בתוכו הרבה מאוד הליכות ברגל ופחות "בטן גב" ו"סתלבט", ולכן מתאים לאנשים הבנויים לכך. חובבי תרבות ונוף אירופאים יראו כאן את כל מה שצריך בשביל חופשה מושלמת. בין פאריז לרומנטיקנים מביניכם לרומה הצבעונית, ברצלונה בעלת האטרקציות המהנות ללונדון הקרירה והקודרת. זוג נשוי המעוניין בחופשה רומנטית קרירה ונעימה , בהחלט ימצא את מבוקשו באחת מערי אירופה. תיהנו שם מאוכל טוב, תרבות וכמובן אטרקציות מהנות המשדרגות לכם את הטיול.

בקיץ או בחורף
חופשה באירופה בקיץ יכולה לכלול קפיצות באנג'י או טיפוס על הרים, ובחורף תוכלו ליהנות מחופשת סקי משגעת. אם זוהי הפעם הראשונה שבה אתם עושים סקי, תזכו לחוויה מטורפת ביותר אשר תוציא מכם את כל האנרגיות שעוד נותרו בכם מערב החתונה שלכם.

חשוב להתחדש
יעדי אירופה שונים זה מזה אך יתכן כי תזכו לקבל דמיון בין מדינת סמוכות שתבקרו בהן. ירח דבש היא חופשה מיוחדת ושונה משאר החופשות שתצאו אליהם, ולכן חשוב מאוד לבחור יעד שלא ביקרתם בו בעבר. לחילופין , אם לא נולדתם בארץ אלא באחת ממדינות אירופה תוכלו לבחור ביעד שהוא קרוב אליכם מבחינה רגשית. אל אף כל ההמלצות החמות שתקבלו רצוי להקשיב ללב שלכם ולברוח על פי מה שנכון לכם ולבן או בת הזוג שלכם.

תכנון מוקדם
אם אתם טיפוסים שזורמים בדרך כלל, נזרקים במקומות ולא אוהבים ללכת על פי תוכנית קבועה וידועה מראש, כדאי שתשנו הרגלים. כשנוסעים לחופשה באירופה חשוב לערות תכנון מקדים שמתחיל באריזת מזוודה קלה ונוחה, הזמנת חדרים במלון מרכזי ורצוי שגם החלפת כספים למטבע אירופאי. זכרו שאחרי הכל המטרה שלכם היא ליהנות ולא לנצל את הזמן על סידורים מיותרים. אז קחו אוויר, תבחרו יעד מפנק עם מלון ברמה גבוהה ופשוט תירגעו זה בזרועות של זו. זה הרגע שלכם.