0723385253
 

האתר מבית כאן החופשה - החברה המובילה בישראל בתחום התיירות לירח דבש

לפרטים והזמנות חייגו: 072-338-5253

*
*
*
*

חופשת ירח דבש ביוון

חופשת ירח דבש ביוון

קבלו את אחד המקומות המבוקשים ביותר לחופשת ירח דבש. עם רצועת החוף הארוכה ביותר באירופה, אטראקציות תיירותיות וערים עתיקות כמו אקרופוליס ופיראוס, בשילוב של שעת טיסה אחת נראה שתתאהבו בקלות באחד המקומות הטובים ביותר. 3,000 איים קיימים במדינה הזאת, מתוכם 400 איים מיושבים כשברובם ניתן למצוא פתרונות לינה. חופשה לזוג היוצא לירח דבש תכלול לינה בסוויטה מפוארת, בדיל של טיסה ואירוח.

רומנטיקה לצלילי הבוזוקי
יוון מציעה שלל איים המספקים אווירה רומנטית, עבור זוגות אשר מחפשים לחגוג את ירח הדבש שלהם. אין ספק כי יוון שופעת ההיסטוריה היא אחת המקומות האיכותיים ביותר והמרתקים ביותר שיכלתם לדמיין לעצמכם. לספיגת התרבות המקומית מומלץ להגיע בערבים לטברנות היווניות, ששם ניתן לאכול ולשאוף את האווירה הקסומה כל כך ששמורה אך ורק למקום הספציפי הזה.

אז לאן מומלץ להגיע
בין שלל האיים שיש ליוון להציע, מומלץ לשלב בטיול מספר איים ולא להתמקד דווקא באי אחד. בין האיים המומלצים: כריתים, רודוס, כוס, סנטוריני, מיקונוס, זקינתוס, נאקסוס , קורפו . האיים הם תיירותיים וניתן להסתדר שמה בקלות רבה. לכל אי ביוון יש אופי שונה וכדאי ללמוד קצת על ההווי שלו טרם ההגעה. מלבד חופים קסומים ניתן גם ליהנות מנפלאות הטבע ההררי והירוק להפליא , שמאפשר לזוג הטרי גם ליהנות מחופשת בטן גב ונטולת דאגות וגם לצאת לטיולי טבע רומנטיים. מעבורת תאפשר לכם להפליג בין האיים הסמוכים וללמוד על אופיו המיוחד של כל אי. בלילות ניתן לבלות בברים או במועדונים הפתוחים עד השעות הקטנות של הלילה.

לא כל יום הוא זמן טוב
יוון התברכה באקלים ים תיכוני- בקיץ חם כמעט כמו שאצלנו בארץ אך בחורף קריר יותר. בצפון יוון ובאתונה יורד לעיתים שלג בחורף. העונה התיירותית והמבוקשת ביותר לטיול היא מחודש אפריל לחודש אוקטובר, כשאוגוסט ממש כמו אצלנו הוא החודש החם ביותר. האיים מהווים יתרון משמעותי מבחינת מזג האוויר, כשהם נהנים מרוח הבריזה הבאה מהים ולכן השהייה בהם מומלצת בעיקר כשמדובר בירח דבש קיצי.