0723385253
 

האתר מבית כאן החופשה - החברה המובילה בישראל בתחום התיירות לירח דבש

לפרטים והזמנות חייגו: 072-338-5253

*
*
*
*

יעדים לירח דבש בחורף

יעדים לירח דבש בחורף

זה לא כל כך נעים שקר וגשום, לפעמים אפילו קצת עצוב שאי אפשר לצאת ולראות את העולם בחוץ. ברוב המקרים אפשר לראות בברור את היתרונות שיש למזג האוויר הזה להציע. מכרבולים במיטה ועד שתיית כוס קפה חם בבית הקפה שברקע טיפות הגשם זולגות על החלון. מי שמתחתן בחורף יודע שאת ירח הדבש שלו הוא יאלץ לבלות עם מטריה. רגע, האומנם כך הדבר?

חם שם בחוץ
ינואר הוא אחד החודשים הקרירים והגשומים בישראל. מעבר לקור והגשם מזג האוויר מקשה על יציאה לטיולים ולבילויים. מי שהתחתן בחורף יכול לרשום לעצמו יתרון אחד בולט - במקומות רבים בעולם חודשים גשומים שקיימים בישראל הם דווקא שיא העונה החמה. בתאילנד למשל רצוי ואף מומלץ לבקר בתקופה הזו של השנה המצויה בכמות פחותה של מונסונים. בתאילנד מומלץ לבקר לפחות שלושה שבועות וליהנות מהחלק הצפוני – שכולל את צ'אנג מאי והערים הסמוכות ומהאיים המצויים בצידה הדרומי של המדינה, ובהחלט בתקופה זו של השנה זה יהיה מושלם לטייל באזורים האלו.

רומנטיים באירופה
החלטתם לא להרחיק ולבלות את זמן ירח הדבש שלכם במקום פחות מרוחק מהמזרח. בהחלט ניתן לעשות זאת באחת ממדינות אירופה. ספרד היא יעד מושלם לירח דבש כאשר העיר המומלצת כאן היא ברצלונה, ששופעת בנופים קסומים ומגוון יעדים מרתקים. בצרפת תוכלו לבקר בפריז שהיא אחת הערים הרומנטיות לזוגות ומקום בילוי משגע לירח דבש, האווירה הקסומה בשילוב החורף הקר והגשום יבטיח לכם חוויה רומנטית יוצאת דופן.

זמן המולד
ירח דבש בחורף הוא זמן טוב ליהנות משלל האירועים הפוקדים את אירופה בחג המולד. באיטליה מומלץ לבקר בשוק חג המולד הנמצא ברומא. בלונדון מומלץ לנצל את הבילוי לקניות, מסעדות , משחקי כדורגל , אירועי פתיחת השנה החדשה לא צריך יותר מזה. חשוב לזכות שלקראת סוף השנה האזרחית ישנם מבצעים רבים בחנויות הבגדים.

אז מה היה לנו פה
קודם כל הורדנו לכם את החשש שטמון ביציאה לירח הדבש בחורף. אפילו אפשר לומר שהבילוי החורפי שלכם יהווה עבורכם יתרון בכל יעד אליו תחפצו להגיע. גם אם תרצו לטייל במזרח וגם אם באירופה תוכלו ליהנות משלל מקומות מושלמים ולבלות את חופשת החלומות שלכם בצורה הטובה ביותר.