0723385253
 

האתר מבית כאן החופשה - החברה המובילה בישראל בתחום התיירות לירח דבש

לפרטים והזמנות חייגו: 072-338-5253

*
*
*
*

ירח דבש בבורה בורה

ירח דבש בבורה בורה

אתם מתחתנים ורוצים לצאת לירח דבש, אתם שונאים את אלא שאומרים עליכם בנאלים וצפויים. משום מה בכל הקשור לירח דבש הרבה פעמים יצא לכם לשמוע את צמד המילים "דרום אמריקה", את המילה "אירופה" אתם מכירים בעל פה, תאילנד היא שם דבר אבל מה אומר לכם השם "בורה בורה". כנראה שכלום. לא מדובר בחור בהשכלה, רבים לא מכירים את האי הזעיר השייך לאוקיאנוס השקט. רק 4500 תושבים מתאכסנים בו ואם תחשבו קצת מחוץ לקופסה תמצאו את אחת החופשות המושלמות והרומנטיות ביותר לירח הדבש שלכם.

מה זה בכלל
בורה בורה הוא אי צנום המכיל רק 4500 תושבים, השייך לאיי החברה שבפולינזיה הצרפתית. השם לקוח מצמד המילים פורה פורה שעל פי האגדה הפולינזית פירושו "הראשון שנולד" , על היותו הראשון שנשלף מהמים על ידי האלה טאארוא. האי הוא אקזוטי ויפה להפליא ונמצא באוקיאנוס השקט.

לינה אינטימית
ירח הדבש היא החופשה הכי רומנטית שתהיה לכם. מאפשרת לכם לבלות בסביבה מבודדת מכל המתרחש ופשוט להיות רק אתם, נוף מדהים והזוגיות שלכם. רוב המלונות בבורה בורה הם בסגנון ריזורטים מבודדים ופרטיים, המספקים את החוויה הרומנטית הזקוקה לכם.

מה עושים פה
לחובבי הצלילה וגם למי שלא, חשוב לדעת כי האי בורה בורה ידוע באתרי צלילה ייחודיים המאפשרים לצפות ביצורי ים שלא מוכרים לכם מבדרך כלל. בילוי באחד מפעילויות הספורט הימי כמו קיאקים , סירת מרוץ היא בגדר חובה. לאנשי התרבות בנשמה יתקיים סיור לימודי על האי ועל התרבות המקומית.

לא חווים את זה בשגרה
מה דעתכם על טבח מקומי שיכין לכם את האוכל במקום ויגיש לכם את הכל בתוך המים, על שפת האגם? זה לא חלום אלא מציאות וחלק מהאטרקציות המפנקות שיש לאי להציע. שחייה עם קרישים קטנים ולא מזיקים היא חוויה שפשוט אסור לוותר עליה.

מה קונים
פנינים שחורות ונדירות נמכרות באי. המחיר אינו זול אך הנדירות שבדבר הופכת את זה למצרך איכותי ומבוקש. גם תכשיטים מקוריים נמכרים בשוק ומכניסים אתכם לאווירה המיוחדת שיש למקום להציע.