0723385253
 

האתר מבית כאן החופשה - החברה המובילה בישראל בתחום התיירות לירח דבש

לפרטים והזמנות חייגו: 072-338-5253

*
*
*
*

ירח דבש במקסיקו וניו יורק

ירח דבש במקסיקו וניו יורק

מקסיקו הוא יעד מועדף מבחינת חופשת ירח דבש. האיים במקסיקו הם קסומים ומספקים אווירה רומנטית ומיוחדת. תחושת הרוגע של תושבי המקום נותנת את החותם הסופי לחופשה מושלמת. ישנו רק פרט אחד שחשוב מאוד לציין אותו- קיים מחסור רב בכל מה שקשור לשופינג. בדיוק מהסיבה הזו מומלץ לשלב בטיול של כ-3 שבועות גם שבוע בניו יורק, שם ישמחו הבעלים להעניק מתנות לנשים שלהם וגם לעצמם ואפילו לעשות טיול נחמד במדינה.

אל חופי מקסיקו
רצוי להתחיל טיול ירח דבש שכזה בתכנון מוקדם. תנו לעצמכם להירגע במשך שבועיים מכל הקשור להחנות ולערב החתונה, וטוסו לחופי מקסיקו: קנקון , איסלה מוחרס, פלאיה, קוזומל וטולום. הרעיון הוא לנפוש באווירה של בטן גב. ניתן לצאת לטיולים קטנים בשמורות טבע שונות אם רוצים קצת לגוון אבל הרעיון הוא לנפוש באווירה מיוחדת. לניו יורק תגיעו אחרי שנחתם מספיק ותבלו שמה במשך כשבוע. את הקניות שעושים בניו יורק מומלץ לעשות בסיום הטיול, כיוון שזהו היעד הראשוני שלכם ולא תרצו להגיע למצב שתצטרכו לצמצם במחייה שלכם, כי פשוט לא נשאר לכם מספיק כסף.

מתחילים מהתחלה.
את הטיסה רצוי להזמין עם עצירה בניו יורק. כפי שכבר ציינתי רצוי מאוד לא להתפתות ולא לבצע מסע קניות על ההתחלה. את הטיול למקסיקו תתחילו כאמור במקסיקו סיטי שהיא עיר הבירה ונקודת מוצא ליציאה לערים נוספות. המלצה נחמדה היא לבלות מספר ימים בפלאיה דל כרמן על שלל חיי הלילה הסוערים והחופים המשגעים, להמשיך בטולום היפה והיחסית קטנה, לבלות באיסלה מוחרס וכמובן שלא לוותר על קנקון המיוחדת במינה.

ניו יורק ניו יורק
לאחר שנרגעתם בחופשה באמת חלומית במקסיקו, ביליתם במסיבות, במלונות היוקרה ואכלתם מהמטעמים העשירים של המקום, הגיע הזמן לקצת קניות. ניו יורק מחכה לכם ויש בה את כל הזמן שבעולם. חנויות ענק בעלות סניפי דגל מרשימים במיוחד, ביגוד והנעלה במחירים זולים ממה שאתם מכירים וכמובן טיולים ברחבי המדינה. רצוי לדעת שמבחינת מחיה ממש לא זול בניו יורק , אבל הכל תלוי בתקציב שנותר לכם אחרי מקסיקו ויתכן שאם תתפשרו על חדר צנוע תוכלו להשקיע יותר בהנאות שלכם.