0723385253
 

האתר מבית כאן החופשה - החברה המובילה בישראל בתחום התיירות לירח דבש

לפרטים והזמנות חייגו: 072-338-5253

*
*
*
*

ירח דבש בסרי לנקה – מחירים

ירח דבש בסרי לנקה – מחירים

בחרתם להיות יוצאי דופן ולא להיכלל עם כל הזוגות אשר יוצאים לירח דבש במקומות בנאלים. סרי לנקה היא אי טרופי קטן מדרום לאוקיאנוס ההודי מדרום לתת היבשת ההודית. סרי לנקה היא הבחירה האידיאלית לחופשת ירח דבש, בייחוד עקב היותו אי קטן ושקט. המקום עצמו מאוד רומנטי ומשלב חופשה טרופית עם אטרקציות שונות הקיימות בו.

פינוק מיוחד
סרי לנקה מציעה מגוון הצעות לאירוח. אז ככה, את תחילת החופשה החלומית שלכם תעשו בנגומבו, שם תוכלו להתאכסן באחד המלונות בעלות ממוצעת של כ-60 דולר ללילה כולל ארוחת בוקר. מלון Blue Oceanic Beach הוא מומלץ ונחשב לטוב שבחבורה. נגומבו היא מקום טוב להתאוששות מהטיסה ומשם תיסעו ביום למחרת לדמבולה. הכניסה היא בעלות של 10 דולר. לאחר מכן תבקרו בסיגירה ששם העלות כניסה היא 20 דולר. מלון מומלץ הוא Amaya Lake בעלות של 95 דולר. לאחר יומיים שם סעו לקנדי ותתאכסנו במלון Thilanka בעלות של 65 דולרים ללילה לחדר הצופה לאגם. מופע פלוקלור , גנים בוטניים ומקדש השן הם אטרקציות טובות בקנדי בעלות של 500-600 רופי בלבד. בדרך לאדמס פיק תבצעו ראפטינג ב25 דולר.

 


אדמס פיק מלאה במדרגות והטיפוס בהם בכלל לא קל פיזי , אבל הנחמה הגדולה שתוכלו להתנחם במסאג' לאחר שתסיימו את הטיפוס. חוף מקסים נוסף נמצא באלה שם מומלץ ללון באחד מהמלונות אשר צופים לחוף. הנוף הוא מדהים מהמיטה והמרפסת והמחיר הוא 40 דולר בלבד ללילה. אטרקציות חובה הם ביקור במפעל תה ובמקדשים שונים. על מנת לראות נמרים ניתן להגיע ליאלה פארק,שם תשכרו ג'יפ בעלות 4500 רופי ועוד 5000 רופי תשלמו עבור הכניסה. משם הדרך לחופים סלולה עבורכם ומומלץ לבקר במירסה, היקדואה ששם גם מומלץ לצלול בעלות של 30 דולר, בבנטוטהניתן לבצע הרבה ספורט ימי.
אז מה היה לנו כאן? אם אתם בעניין של ירח דבש באחד מהיעדים האקזוטיים הגעתם למקום הנכון. האווירה הנעימה בשילוב החופים המשגעים והאטרקציות הבלתי נגמרות, בהחלט יעניקו לכם את חופשת ירח הדבש שתמיד חלמתם עליה.