0723385253
 

האתר מבית כאן החופשה - החברה המובילה בישראל בתחום התיירות לירח דבש

לפרטים והזמנות חייגו: 072-338-5253

*
*
*
*

ירח דבש בקוסטה ריקה- עלויות

ירח דבש בקוסטה ריקה- עלויות

קוסטה ריקה היא בהחלט לא יעד שגרתי לירח דבש. לא תמצאו שמה מודרניזציה מתקדמת ולא תזכו לבלות במקום מתפתח ביחס למקומות שונים בעולם. אז למה בכל זאת לבחור בקוסטה ריקה כיעד מועדף לירח דבש, בעיקר בזכות האטרקציות הרבות והטבע המקסים ומה לגבי העלות.

למי שלא מחפש לחסוך
קוסטה ריקה שופעת בשמורות טבע יפהפיות ובאטרקציות. כל כניסה לפארקים ולאתרים לאומיים נע בין 6 ל-22 דולר לכניסה. בקוסטה ריקה יש הרבה מאוד הרי געש שחלקם פעילים. יערות גשם ועננים, מפעלים, מעיינות.
מומלץ להתחיל את הטיול בסאן חוזה שהיא עיר הבירה של קוסטה ריקה. משם תגיעו לפרטונה במרחק של 5 שעות נסיעה. פרטונה שוכנת למרגלות הר הגעש הפעיל ארנל. כשאין עננים ניתן לראות התפרצות לבה שזורמת במורד התלול של ההר.ניתן להתפנק במעיינות חמים ונעימים , אשר מוזנים מנחל של מים רותחים המגיע מהלבה שבהר הגעש. מעיין פשוט יעלה לכם לאדם 8 דולר ומעיין מושקע יותר 19 דולר. כל הדרך לכיוון המפלים רואים את הר הגעש וזאת חוויה מרהיבה.

יערות הגשם
מי שעוד לא ביקר ביערות גשם בטוח שמע אנשים שדיברו על זה או שהיו והתפעלו. קוסטה ריקה רצופה יערות גשם מרהיבים ביופיים. אחד מהמקומות בו מצויים יערות גשם הוא העיירה מונטוורדה. מתוך העיירה יוצאים לsky walk - הליכה רגלית של שעה וחצי בתוך יער גשם מרהיב. בחלק מהמסול הולכים על גשרים שנמתחו מעל צמרות של עצים. עלות המסלול הוא 12 דולר לאדם. באותה עיירה ניתן לבצע גם SKY TREAK שזה אטרקציה של אומגות מבין צמרות העצים , 11 תחנות מהנות שמתנשאות עד לגובה מקסימאלי של 130 מטר. עלות החוויה היא 24 דולר לאדם.

ועכשיו קצת ים
בצד הפסיפי של קוסטה ריקה באזור קפוס תגלו חוף יפה שנקרא עמנואל אנטוניו. החוף נמצא סמוך ליער המכיל שלל איגואנות וקופים מסוגים שונים. החוף בעל נוף משגע ומקנה אווירה נעימה ורומנטית אשר מתאימה לחופשת ירח הדבש שלכם.
קוסטה ריק היא לא היעד הראשון עליו תחשבו שתתכננו ירח דבש. מבחינת עלויות תצטרכו לשלם כאן כמעט על כל דבר. אם תיקחו את הצ'אנס ותזרמו בטוח כי תיהנו מחופשת ירח דבש חלומית ויוצאת דופן.