0723385253
 

האתר מבית כאן החופשה - החברה המובילה בישראל בתחום התיירות לירח דבש

לפרטים והזמנות חייגו: 072-338-5253

*
*
*
*

ירח דבש בתאילנד באוגוסט

ירח דבש בתאילנד באוגוסט

תשכחו מכל מה שאתם יודעים על אוגוסט. החודש החם בשנה בישראל הוא לא החודש החם בתאילנד. אבל אולי בעצם כן. מבולבלים? כמו כולנו. בתאילנד אין עונות כקיץ חורף סתיו ואביב והיא בעיקר מאופיינת על פי עונה יבשה ועונה רטובה. אוגוסט נכלל בקטגוריה של עונה רטובה, אבל זה לא אומר שתזדקקו למעיל ומטריה אלה להפך רוב הימים הם בכלל קיציים וגם אם יורדים גשמים זה לא אומר שבאמת קר שם. אז תשכחו מכל מה שהכרתם ותקבלו חוויה יוצאת דופן.

 

להלן התחזית

תאילנד מצויה באקלים טרופי שזה אומר שחם ולח במרבית השנה. יתר על כן, קיימת עונת מונסונים שמאופיינת בגשמי מונסון רבים היורדים במשך שעות רבות. עונה זו נמשכת מיוני עד אוקטובר. מומלץ להקשיב למקומיים שיודעים לחזות גשמים ולנצל אותם. התיאוריות מספרות כי הגשמים מגיעים בחופים בבקרים ובצפון אחרי הצהריים, אך זה איננו מידע שרצוי להסתמך עליו. באופן כללי הטמפרטורות הגבוהות הופכות את הגשמים מחסרון ליתרון, כי אין שום רע בקבלת שטיפה צוננת מלמעלה ביום חם כל כך.

 

לא צריך לחשוש

המונסונים עלולים להפתיע כל הזמן וגם בתקופה שהיא חודש לפני מה שמתוכנן בפועל. המקומיים בכלל לא מתרגשים מהגשמים וממשיכים בשגרת חייהם, אז אין סיבה שאנחנו כמטיילים נעצור לעצמנו את הטיול. אם תתייחסו למונסונים בפרופורציה הנכונה תגלו שכייף שיש אותם, מבחינת ניקיון האוויר והסיבה שלא באמת קר בחוץ. במידה ונקלעים למצב כזה עדיף להסתתר באחת המסעדות ואם נמצאים ברחוב כשמתחיל לטפטף מומלץ להיצמד לחנויות בצד הדרך.

 

סתלבט באוגוסט

אם בירח דבש עסקנינו אז הרי לכם יתרון של חופשה בתאילנד באוגוסט.  במקרה שנפל עליכם יום בעל מונסונים רבים, תוכלו לנצל אותו בתבונה ולהתפנק במקומות סגורים. במידה ואתם במלונות טובים תוכלו להסתלבט בלובי או להתפנק באחת מהמסעדות המצויות בו. אנחנו רגילים למחירי שחיטה במסעדות של בתי מלון, אך כאן הסיפור הוא שונה וארוחה זוגית מלאה כולל הכול לא תעבור את ה90 שקלים לזוג. אופציה נחמדה נוספת היא ערב רומנטי בחדר או מסאג'ים מפנקים. גן עדן כבר אמרנו