0723385253
 

האתר מבית כאן החופשה - החברה המובילה בישראל בתחום התיירות לירח דבש

לפרטים והזמנות חייגו: 072-338-5253

*
*
*
*

יעדים לירח דבש באוקטובר

יעדים לירח דבש באוקטובר

אוקטובר הוא החודש שמגיע לאחר חופשת הקיץ החמה ובעיצומה של חופשת החגים. מדובר בעונת המעבר שבמדינות אירופה עדיין קרירה ובמזרח הרחוק אתם תזכו ליהנות דווקא מסיום עונה גשומה ותחילת עונה חמה.

סוף טוב
נתחיל דווקא בתאילנד שם תזכו לקבל את החודש האחרון של העונה הגשומה. למי שעוד לא מכיר העונה הגשומה מתרחשת בין החודשים יוני עד נובמבר ובה יורדים גשמי מונסון עזים. לא מדובר בגשמים רגילים אלא בגשמים של מספר שעות. חודש אוקטובר הוא חודש טוב לחופשת החלומות שלכם בתאילנד ומבשר עימו את ההתמעטות בגשמי המונסון, מה שמבטיח טיול מהנה ויחסית יבש. את האטרקציות שיש בתאילנד מיותר להזכיר וניתן לומר שתוכלו לבקר בחלקה הצפוני ובאיים הדרומיים.

טיול אוסטרי
אתם אוהבים טבע ומתחברים אליו. חשים אנרגיה חיובית שאתם מטיילים בו ואתם מכורים לשקט כמו שרק הוא יכול להעניק. חיבל טירול שבאוסטריה יחבר אתכם לטבע ויציע לכם טיול מדהים המותאם במיוחד בשבילכם. אז נכון, באוקטובר עדיין מעט קריר שם אבל הסיכוי לגשם פוחת ביחס לשאר העונות. מה תמצאו שם - חבל טירון השוכן בלב האלפים האוסטריים ונחשב לאחד המקומות היפים באוסטריה. תוכלו לטייל בנוף הררי וגם ליהנות מאתרי סקי. בלילות תלונו בצימרים ובחוות כפריות ותיזונו מהאוכל המקומי במקום. ניתן לטייל בין אגמים ויערות, להתפנק בספא ולהשתולל במגלשות הרים. אם תרצו ויישאר לכם זמן, תוכלו להגיע לעיר המרכזית של האזור, אינסברוק וממנה להמשיך לכיוון סן אנטון וקיצביל. בנוסף תוכלו להרחיק עד לווינה וליהנות מהנופים שיש לה להציע.

התפוח באמת גדול
בחודש אוקטובר תוכלו ליהנות מטיול מומלץ בפארק יוסמיטי שבארה"ב. היציאה למסע מתחיל בסן פרנסיסקו ומשם ממשיכים לכיוון יוסמיטי. יוסמיטי נוצר לפני 15 שנה ומכיל יערות נופש מקסימים שמורות טבע והרים. הצוקים אל קפיטן והכיפה החצויה בין האתרים הבולטים. בפארק ניתן לטייל במשך שבוע שלם. בנוסף ניתן לבקר גם במפל הכי גבוה בארה"ב: מפל יוסמיטי ובמפל המיוחד במינו הינומת הכלה. חובה לבקר ביער של עצי סקויה עתיקים ומרשימים. במהלך הדרך היער יהפוך למדבר יבש שיוביל אתכם אל אגם מונו לייק העתיק.