0723385253
 

האתר מבית כאן החופשה - החברה המובילה בישראל בתחום התיירות לירח דבש

לפרטים והזמנות חייגו: 072-338-5253

*
*
*
*

ירח דבש באירופה

ירח דבש באירופה

מים רבים לא יכבו את האהבה ונהרות לא ישתפוה, נכתב בתנ"ך. התחתנתם ואתם מחפשים מקום רומנטי לממש את האהבה הגדולה שלכם. באירופה תוכלו ליהנות משלל חוויות רומנטיות ייחודיות. החל מאיר האורות פריז, דרך איטליה, פראג, ברצלונה. האהבה שלכם מתבטאת טוב יותר בחופשה ולבחירת המקום מרכיב חשוב בהחלטה כיצד תיראה חופשת ירח הדבש שלכם.

נשיקה צרפתית
פריז היא יעד רומנטי לכל זוג שמחפש ליהנות מאווירה קסומה ומיוחדת מאוד. כמיטב המסורת. בפריז תוכלו ליהנות משלל אתרים ואטרקציות מיוחדות ויוצאות דופן. המלצה טובה לכל מי שמגיע לחגוג את ירח הדבש הוא להתמקד במקומות הרומנטיים ביותר. מגדל אייפל הוא המפורסם שבהם ומציע לכם לחגוג בשעת השקיעה בקומה עליונה ולחכות שידלקו האורות של העיר. את מה שתראו משם קשה מאוד לבטא במילים. 
אתר נוסף המומלץ לביקור בפריז הוא השאנז אליזה הנמצא בשער הניצחון, וממלא אנרגיות בעזרת אתרי הבילוי שבו ניתן לעשות קניות ולהתהלך לאורך השדרה המדהימה. ניתן גם לבלות בשיט על נהל הסיין המציע שיט ברובעים השונים וסתם פשוט להתענג מעוגיות המקרון המדהימות המצויות בכל קונדיטוריה בעיר.

איטליה החושנית
יעד אהוב באירופה והחביב על ידי זוגות רבים הוא איטליה. באיטליה תמצאו שלל מקומות אשר ינציחו את האהבה הגדולה שלכם בירח הדבש. מסלול נחמד יתחיל את החופשה שלכם דווקא ברומא, אחת הערים הרומנטיות באירופה שכוללת מקומות ואתרים שנראים כאילו נוצרו במיוחד עבורכם. המדרגות הספרדיות הן אטרקציה שפשוט אסור לפספס- עליה במדרגות ותצפית וגם ישיבה במדרגות על מנת לשאוף את אווירת המקום. מזרקת טרווי אשר קיימת עוד מתקופת הבארוק, תספק לכם אווירה ייחודית בשעות הערב בשילוב תאורה מרהיבה. האטרקציה החביבה על התושבים היא לזרוק מטבע במזרקה ולהביע משאלה. וילה בורגזה הוא פארק מקסים ורומנטי שמעניק לאוהבים אווירה נעימה. לאחר הביקור ברומא מומלץ להגיע אל צפון איטליה, הגדוש בנופים קסומים. זה מתחיל במילאנו והשכרת רכב לצורך מסע בין כפרים, גפנים ונופים. בין המקומות שחובה לבקר בהם: לוקה שבחבל טוסקנה, פיזה המפורסמת בזכות מגדלה הנטוי, סאן ג'מיניאנו, סיינה ופירנצ'ה, אשר יבטיחו שאת ירח הדבש הזה אתם לא תשכחו לעולם.